Temat
:
Sektor X
Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Offline
#
4
17.03.2019, 09:51
pomysł dobry , ale tak jak napisał Coglin, nie teraz , nie ten czas, wielu z nas ma sentyment i wiele dobrych wspomnień związanych z dawną X i niech tak pozostanie
wazne są tylko te dni na które czekamy"
PabloTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PabloTS
Znajdź inne posty napisane przez PabloTS