|
Tak mnie naszło po przeczytaniu posta któregoś z kolegów. Nie warto by było wrócić do starej tradycyjnej nazwy sektora? Sektor X, jak to pięknie brzmi. Niech będą A B X D itd... Zmienionoby herb, nazwę czy barwy byłaby wojna jakich mało. Zmieniono adres i nikt nie mówi R20 tylko R22. Wróćmy do historycznej nazwy i niech każdy dumnie mówi idę na dychę. Gdzie masz karnet? Na dziesiątce. Niech zniknie to jeb.ane C
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|