Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 16.03.2019, 23:45
chcialbym Wojtkowskiego zamiast Peszki i kogos za Kolara ( ale juz nie ma w czym wybrac) , ogolnie boje sie ze nie wytrzymaja cisnienia Lis - jak zawsze- i Wasyl , Sadlok, Peszko ...chodzi mi o kartki
Odpowiedz cytując