|
Mam nadzieję że Probierz zmotywował dodatkowo Bashę insynuacjami że jest za słaby na Cracovię, a Vulnett ostatnio formę ma znakomitą.
Nie ma co liczyć że Cracovia będzie grała równie wesoło w obronie jak Korona, ale trzy punkty są realne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|