Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 15.03.2019, 17:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Szukałem: nic takiego nie pisałeś.


Czyli podsumowując:, gdy rządziła Sarapata i Dukat (kumaty), wpuszczaliśśmy na derby 1500 kibiców MKSu i nie przeszkadzało ci to na tyle, aby narzekać na zarząd. Ba, miałeś o nim dobrą opinię (ja również z początku, żeby nie było).
Na sobotnim meczu pojawiło się 2000 kibiców Cracovii. w 2016
w 2017 mieli zakaz, teraz jest dopiero nastepy mecz u nas

Cytat:
Czyli nie dowiem się czemu Sarapata i Dukat byli cacy, gdy wpuszczali 1500 gości, a obecny zarząd jest "be" bo wpuszcza tylko 1500 kibiców gości...
Ostatnio edytowane przez Kamil : 15.03.2019 o godz. 17:15.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując