Konrad. napisał(a):

Szukałem: nic takiego nie pisałeś.
Czyli podsumowując:, gdy rządziła Sarapata i Dukat (kumaty), wpuszczaliśśmy na derby 1500 kibiców MKSu i nie przeszkadzało ci to na tyle, aby narzekać na zarząd. Ba, miałeś o nim dobrą opinię (ja również z początku, żeby nie było).
|
Na sobotnim meczu pojawiło się 2000 kibiców Cracovii. w 2016
w 2017 mieli zakaz, teraz jest dopiero nastepy mecz u nas
Cytat:
|
Czyli nie dowiem się czemu Sarapata i Dukat byli cacy, gdy wpuszczali 1500 gości, a obecny zarząd jest "be" bo wpuszcza tylko 1500 kibiców gości...
|

