Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
#
20382
15.03.2019, 16:45
Skoro zbierają kasę na oprawy (przed meczem z Pogonią też stali z puszkami) to chyba powinno być to poczytywane w kategoriach obowiązku.
Booze1988