|
Ja nie rozumiem niektorych ludzi ktorzy sami nic nie robia bo nie biora w niczym udzialu a najbardziej ich obchodzi to czy ultrasi beda na meczu czy nie bo moze sie obrazili. Nikt nikogo nie zastrasza ani niczego nie zabrania. Brakuje Ci dopingu wiec zajmij sie tym ogarnij kolegow i wejdz na gniazdo.Ale zapomnialem ze Ty na Wisle jestes od swieta i mimo to dajesz sobie prawo oceniac innych tych ktorzy przez dlugie lata to ciagneli poswiecajac swoj wolny czas
|