Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20381
Stary 15.03.2019, 16:30
Ja nie rozumiem niektorych ludzi ktorzy sami nic nie robia bo nie biora w niczym udzialu a najbardziej ich obchodzi to czy ultrasi beda na meczu czy nie bo moze sie obrazili. Nikt nikogo nie zastrasza ani niczego nie zabrania. Brakuje Ci dopingu wiec zajmij sie tym ogarnij kolegow i wejdz na gniazdo.Ale zapomnialem ze Ty na Wisle jestes od swieta i mimo to dajesz sobie prawo oceniac innych tych ktorzy przez dlugie lata to ciagneli poswiecajac swoj wolny czas
Odpowiedz cytując