Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 15.03.2019, 16:07
A mi nie chodzi o danie szansy pokazania sie bądź nie, tylko kretynskie usprawiedliwianie nie wpuszczenia mitycznym bezpieczenstwem. Poza tym jeszcze kwestia kasy, ktorej o ile wiem klub raczej potrzebuje. A moje pretensje są głownie do czasów, w ktorych zyjemy, bo bełkot o bezpieczeństwie jest na sztandarach absolutnie wszystkiego, od wstawania z łóżka rano po loty w kosmos. To, ze prezes Wisly sie pod ten bełkot podczepia mnie w ogole nie dziwi. Co nie znaczy, ze nie bede mowil, ze mi sie to nie podoba.
Odpowiedz cytując