Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20377
Stary 15.03.2019, 15:55
Dokładnie tak: prowadzenie dopingu to obowiązek ultrasów. Prowadzenie dopingu na derbach: to już obowiązek totalny!


Jeżeli nasi ultrasi nie będą prowadzić dopingu: nie mają prawa nazywać siebie ultrasami.


Tak samo jak ja i grupka moich znajomych nie nazywamy swojej paczki "Hooligans Wisła", bo nie robimy zadym na meczach, ani nie "chuliganimy".



Na najbliższym meczu każdy ma zrobić wszystko, aby to Wisła miała najlepszy doping i rządziła na trybunach...
Ddf
Odpowiedz cytując