Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 15.03.2019, 15:39
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Na podstawie czego twierdzisz, że miśki są moimi ziomkami?
Pewnie na podstawie tego, że każda osoba mająca jakiekolwiek wątpliwości co do niektórych działań jest ekskomunikowana w ten sposób na tym forum.
Przecież za zauważenie że P.Królewski póki co Wiśle żadnych pieniędzy nie dał a pożyczył można zostać wyklęty i zesłany do czeluści piekielnych ze stygmatem ziomka dukata i saraszmaty. A imć Jadczak awansował do grona najwierniejszych kibiców Wisły.
Czytam Twoje posty i zastanawiam się skąd masz jeszcze siłę przedstawiać swoje racje na forum, na którym są już tylko schematy biały/czarny, 0/1 i każdy myślący "pośrodkowo" otrzymuję miano wspólnika złodziei. Pytam wręcz jak śmiesz to robić?! Jest tylko jedna najprawdziwsza prawda i nie ma zgody na brak zgody!!!
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 15.03.2019 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując