Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 15.03.2019, 15:12
Cytat:
Jak masz ochotę to szukaj. Ja nie mam zamiaru nic ci udowadniać.
Szukałem: nic takiego nie pisałeś.


Czyli podsumowując:, gdy rządziła Sarapata i Dukat (kumaty), wpuszczaliśśmy na derby 1500 kibiców MKSu i nie przeszkadzało ci to na tyle, aby narzekać na zarząd. Ba, miałeś o nim dobrą opinię (ja również z początku, żeby nie było).


Dziś, gdy nowy zarząd wpuszcza dokładnie taką samą liczbę gości, jest to dla ciebie duży problem. Na tyle duży, że kpisz gościa, który pożyczył Wiśle 1,5 miliona złotych...


Dlaczego?

Cytat:
Takie jest moje zdanie - sektor jest na 2000 osób, możemy i powinniśmy tyle wpuścić.
Poza tym wcale nie zrobimy żadnego wyjątku w skali kraju.
Jest to wyjątek, przepisy mówią że należy kibicom gości udostępnić 5% pojemności stadionu.


Jeżeli twierdzisz, że to nie jest wyjatek to proszę o informacje na jakich to derbach kibice gości otrzymują więcej niż 5%. Dolicz inne "gorące mecze", jak Legia-Lech, itd...

Cytat:
Przeszkadzało mi. Zawsze mi przeszkadza wpuszczanie okrojonej ilości kibiców przyjezdnych, jak są warunki, że może ich wejść więcej.
Ale milczałeś. Dlaczego teraz (gdy Wisła ma milion innych problemów), podnosisz ten problem?



Cytat:
Na podstawie czego twierdzisz, że miśki są moimi ziomkami?
Pisałem o ziomkach miśka w kontekście Sarapaty i Dukata.
Ddf
Odpowiedz cytując