Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
nowak
Member
Od: 12.2008
Offline
#
20375
15.03.2019, 15:11
A ja osobiście myśle że doping będzie przynajmniej przez 1 połowe
UW nie pozwoli na to by nie pokazac kto się liczy w Krakowie
nowak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowak
Znajdź inne posty napisane przez nowak