Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20374
Stary 15.03.2019, 14:40
Sa 2 wory. 1 Ci, ktorzy beda kibicowac Wisle w niedziele* i 2 Ci co nie beda. Dla Wora nr 2 nie ma usprawiedliwienia.

*Takze Ci, ktorzy z jakis powodow niezaleznych od siebie nie moga fizycznie byc na stadionie(emigracja itp/itd)
Odpowiedz cytując