Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
Od: 07.2013
Offline
#
89
15.03.2019, 14:39
Bardzo dobrze,że nie dali im więcej biletów.Będzie łatwiej przeprowadzić kontrolę, prawie 1/4 mniej ludzi do sprawdzenia.
rzodkiewka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzodkiewka
Znajdź inne posty napisane przez rzodkiewka