|
Jak masz ochotę to szukaj. Ja nie mam zamiaru nic ci udowadniać.
Takie jest moje zdanie - sektor jest na 2000 osób, możemy i powinniśmy tyle wpuścić.
Poza tym wcale nie zrobimy żadnego wyjątku w skali kraju.
Przeszkadzało mi. Zawsze mi przeszkadza wpuszczanie okrojonej ilości kibiców przyjezdnych, jak są warunki, że może ich wejść więcej.
Na podstawie czego twierdzisz, że miśki są moimi ziomkami?
|