Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 15.03.2019, 14:03
Coglin napisał(a):
Ludzie piszą o otwarciu sektora G2 i dodatkowych biletach dla żydów.
Mam prośbę do Coglina i reszty osób domagających się dodatkowych biletów dla Cracovii:


- Wrzućcie swoje posty z wszystkich osatnich derbów na które wpuszczani byly goście, gdzie domagaliście się tego samego.



A jeśli nie przeszkadzało wam, że ziomki miśki, czy wcześniej zarząd Cupiała, wpuszcza tylko regulaminową ilość, to co zmieniło się teraz? Czemu mamy robić wyjątek w skali kraju?



Coś takiego miałoby tylko sens na zasadzie wzajemności - nie ma jednak szans, aby Filipiak wpuścił więcej naszych. Dlaczego więc, chcecie dać im szansę lepszego pokazania się na "wyjeździe", gdy my sami takiej okazji nie dostaniemy?
Ddf
Odpowiedz cytując