Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20372
Stary 15.03.2019, 13:50
"Nie możemy jednak godzić się na ingerencję ludzi zarządzających aktualnie Wisłą Kraków w niezależność ruchu kibicowskiego przy Reymonta."

Nic o bojkocie fakt. Zarzad temu winy, zarzad temu winny.
Gdyby uzyli slowa bojkot ludzie by sie wqrwili a tak bojkot bez bojkotu. Taka zimna wojna.

Tym bardziej przekaz jest smieszny bo nikt nie ingeruje w ruch kobicowski tylko organizator okreslil sie co mozna a co nie. Jesli organizatorem bylo by UW to bylo by to wpierdalanie sie a tak...
Odpowiedz cytując