|
"Nie możemy jednak godzić się na ingerencję ludzi zarządzających aktualnie Wisłą Kraków w niezależność ruchu kibicowskiego przy Reymonta."
Nic o bojkocie fakt. Zarzad temu winy, zarzad temu winny.
Gdyby uzyli slowa bojkot ludzie by sie wqrwili a tak bojkot bez bojkotu. Taka zimna wojna.
Tym bardziej przekaz jest smieszny bo nikt nie ingeruje w ruch kobicowski tylko organizator okreslil sie co mozna a co nie. Jesli organizatorem bylo by UW to bylo by to wpierdalanie sie a tak...
|