Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
#
20370
15.03.2019, 12:52
Póki UW nie wyda oświadczenia, że bojkot jest zakończony, to chyba nie. Chociaż kto ich tam wie...
Booze1988