FraMat napisał(a):

Kolejny po Żurawskim?
Co prawda uważam Frankowskiego za inteligentnego faceta, ale po jaką cholerę on w PE? I to jeszcze z nadania PO?
|
Nie uprawiajcie na forum polityki, po co to komu? Za chwilę bedziecie w tym temacie analizować programy wyborcze
Wencie pewnie też robili takie wrzutki a wiadomo gdzie skończył