!!IRIVER!! napisał(a):

|
Wszyscy tacy ....a odważni to trzeba było brać Wisłę i ratować, a nie strzępić ryja, że flagi jednej czy drugiej wnieść nie pozwalają.
|
Jakbyś przeczytał poprzednie posty to może byś wiedział, że nikt tutaj o flagi się nie strzępi.
Ludzie piszą o otwarciu sektora G2 i dodatkowych biletach dla żydów.