Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 14.03.2019, 15:31
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy tacy ....a odważni to trzeba było brać Wisłę i ratować, a nie strzępić ryja, że flagi jednej czy drugiej wnieść nie pozwalają.
Jakbyś przeczytał poprzednie posty to może byś wiedział, że nikt tutaj o flagi się nie strzępi.

Ludzie piszą o otwarciu sektora G2 i dodatkowych biletach dla żydów.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując