Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 14.03.2019, 15:21
Rafał się boi tak samo jak mówił w wywiadach, żeboi się i czeka na pierwszy mecz na wiosne.
Oczywiście, że się boi - cały ten projekt może jeszcze jebnąć.a on jako Prezes zarządu ponosi za to odpowiedzialność prawną.
Odpowiedz cytując