Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 14.03.2019, 14:52
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, że to nie jest pomysł Wisły tylko policji i jeszcze się do tego miesza Marszałek Województwa, prawda?
Nie wiem, bo słysze Wisłockiego, który mowi, ze on sie boi, bo bezpieczenstwo. A jesli jest inaczej to mozna powiedziec - chcemy, ale policja, wojewoda, kolo gospodyn wiejskich i osrodek szkolenia psow przewodnikow nie chce.
Odpowiedz cytując