szym_ek napisał(a):

|
Ale wiesz, że to nie jest pomysł Wisły tylko policji i jeszcze się do tego miesza Marszałek Województwa, prawda?
|
Nie wiem, bo słysze Wisłockiego, który mowi, ze on sie boi, bo bezpieczenstwo. A jesli jest inaczej to mozna powiedziec - chcemy, ale policja, wojewoda, kolo gospodyn wiejskich i osrodek szkolenia psow przewodnikow nie chce.