Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
70
14.03.2019, 10:46
Chcesz żeby dawne czasy wróciły? O to chyba jak będziemy wtedy w IV lidze. Co prawda na "mieście" słychać że dawna ekipa będzie chciała wrócić z przytupem ale sądząc po wsparciu od kibiców jakie maja nowe obecne władze będzie im ciężko.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin