Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 14.03.2019, 10:46
Chcesz żeby dawne czasy wróciły? O to chyba jak będziemy wtedy w IV lidze. Co prawda na "mieście" słychać że dawna ekipa będzie chciała wrócić z przytupem ale sądząc po wsparciu od kibiców jakie maja nowe obecne władze będzie im ciężko.
Odpowiedz cytując