rasel1906 napisał(a):

|
Na razie wolisz zerojedynkowosc ale zobaczymy po paru meczach totalnej pyty na trybunach jakby to powiedzial klasyk na koniec dnia
|
zgodzę się i nie zgodzę
Masz racje, będzie cisza na trybunach ludzie sie w....ią. To co sie dzieje na boisku nie będzie miało znaczenia prawda ? (nie ...)
ale mam pytanie :
ostatni kila razy derby na żydach, Wisła na czarno, dodatkowo z jakąs Elana?! Doping zero.
Wiadomo ze pokazanie sie tam to dowód siły, itd itp, ale jeśli chodzi o atmosferę to mógłbyś coś przybliżyć Nam ślepym i głuchym na czym ona tam polega ?