Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów
Offline
#
67
14.03.2019, 09:10
dawno nic tu nie czytałem więc wszedłem z ciekawości...
przejrzałem po 2 strony pierwszych trzech tematów i czuję, że dostaję raka mózgu
ludzie, opamiętajcie się
kibice od siedmiu boleści
Szofer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szofer
Odwiedź stronę domową użytkownika Szofer!
Znajdź inne posty napisane przez Szofer