|
@bridgeburner Sądzę, że to bardzo dobry scenariusz dla klubu. Błaszczykowski jako jeden z wlaścicieli to GWARANCJA, że klub będzie zarządzany uczciwie, że nie będzie lewizny w interesach z managerami, prywaty, nie mówiąc o ordynarnym zlodziejstwie. Po drugie Kuba to marka światowa w futbolu. Jażdżyński i Królewski mają z kolei biznesowy know-how, kontakty, pomysły. Do ideału brakuje pieniędzy na wyjście z długów.
|