Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.03.2019, 20:52
Na razie wolisz zerojedynkowosc ale zobaczymy po paru meczach totalnej pyty na trybunach jakby to powiedzial klasyk na koniec dnia
Powód: Na koniec dnia
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 13.03.2019 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując