Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 13.03.2019, 19:07
czaro napisał(a):Wyświetl post
Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.
Masz pecha, ot co!

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby weszło więcej kibiców Cracovii, ale jak wejdzie tyle, ile zgodnie z przepisami musi, też mi nie zrobi różnicy
Odpowiedz cytując