|
Coglin, zdaje się, na mecze chodzi.
Ja zaangażowałem się tu w obronę poprzedniego zarządu, m.in. dlatego, że raziły mnie wypowiedzi w podobnym tonie na jego temat - a potem okazało się, że wszyscy wiedzieli lepiej ode mnie, co o nim sądzić. Nawet dziennikarze, którzy co innego pisali, a co innego wiedzieli, a później wzięli się za rozliczanie. I nawet cześć użytkowników, która pisała ostrzej ode mnie, a dziś się tego wypiera.
Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|