Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 13.03.2019, 16:52
goodbay napisał(a):Wyświetl post
takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......
Co się porobiło z ludźmi. Kiedyś wszyscy chwalili ten transparent


a teraz piszą takie brednie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując