goodbay napisał(a):

|
takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......
|
Co się porobiło z ludźmi. Kiedyś wszyscy chwalili ten transparent
a teraz piszą takie brednie.