Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 13.03.2019, 16:46
takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......
Odpowiedz cytując