Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
51
13.03.2019, 16:41
Byle nie z Kolarem w podstawowym skladzie , bo znow bedziemy grac w dziesieciu, a co do parchatych , to calkiem fajny pomysl zeby ich na stadionie nie było.....
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay