Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 13.03.2019, 16:41
Byle nie z Kolarem w podstawowym skladzie , bo znow bedziemy grac w dziesieciu, a co do parchatych , to calkiem fajny pomysl zeby ich na stadionie nie było.....
Odpowiedz cytując