Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 13.03.2019, 14:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
https://www.cracovia.krakow.pl/temat...019-godz-18-00

polecam na rozluźnienie, ale tylko dla osób podchodzących do rzeczywistości z dystansem , w przeciwnym wypadku czytanie grozi rakiem xD

już na pierwszej stronie dobrze się zaczyna

- Michał Miśkiewicz jako stary Wiślak , się specjalnie podłożył w Kielcach , było to dogadane, w ramach ratowania Wisełki itp

a potem już tylko ciekawiej

O Panie toż to forum to jest kopalnia lolkontentu. Niejacy potter i farciarz to niezłe przykłady przeżarcia miejsca po zwojach mózgowych pasiastą propagandą. Ichnia strona Błoń to ewenementy kliniczne w kibicowskim zakompleksieniu w skali galaktycznej, porównywalne jedynie z ich warszawską funfelą. Mam nadzieję że w niedzielę tradycyjnym zwyczajem forum zostanie zakmnięte poderbowo

Co do meczu, obstawiam skromne 1-0 po golu Peszki w 90 minucie i wylocie tegoż za drugą żółtą w 90+1. Róbcie screeny
Ostatnio edytowane przez Slash : 13.03.2019 o godz. 15:25.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując