O Panie toż to forum to jest kopalnia lolkontentu. Niejacy potter i farciarz to niezłe przykłady przeżarcia miejsca po zwojach mózgowych pasiastą propagandą. Ichnia strona Błoń to ewenementy kliniczne w kibicowskim zakompleksieniu w skali galaktycznej, porównywalne jedynie z ich warszawską funfelą. Mam nadzieję że w niedzielę tradycyjnym zwyczajem forum zostanie zakmnięte poderbowo
Co do meczu, obstawiam skromne 1-0 po golu Peszki w 90 minucie i wylocie tegoż za drugą żółtą w 90+1. Róbcie screeny
