Levis88 napisał(a):

|
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...
|
Smutne to było ostrzelanie Wiślaków w poprzednim sezonie na kałuży.
Jakbyście nie pamiętali jakie bydło robili już kibice parchów wiele razy na naszym stadionie. Że o rozwalonych łazienkach i serwerowniach już nawet nie wspomnę
Jak wyrwanym krzesełkiem oberwie jakiś masz kibic bo miał miejsce zbyt blisko to też tak powiecie?
W końcu osoby w naszym klubie podejmują odpowiedzialne decyzję i nawet jeśli się z nimi nie zgadzam to szanuje takie podejście.
serek.c2 napisał(a):

|
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.
|
Skąd ten wniosek? Wisłocki dzisiaj powiedział że dla kibiców przyjezdnych zawsze będzie miejsce na naszym stadionie.