Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 13.03.2019, 14:02
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...
Smutne to było ostrzelanie Wiślaków w poprzednim sezonie na kałuży.

Jakbyście nie pamiętali jakie bydło robili już kibice parchów wiele razy na naszym stadionie. Że o rozwalonych łazienkach i serwerowniach już nawet nie wspomnę

Jak wyrwanym krzesełkiem oberwie jakiś masz kibic bo miał miejsce zbyt blisko to też tak powiecie?

W końcu osoby w naszym klubie podejmują odpowiedzialne decyzję i nawet jeśli się z nimi nie zgadzam to szanuje takie podejście.


serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.
Skąd ten wniosek? Wisłocki dzisiaj powiedział że dla kibiców przyjezdnych zawsze będzie miejsce na naszym stadionie.
Odpowiedz cytując