Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.03.2019, 13:53
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Na stadion przychodzi teraz mnóstwo nowych kibiców, Wisłocki pewnie chce utrzymać ten trend i chronić tych nowych przed szukającymi guza i rozróby troglodytami. Gra toczy się o jakieś parę tysięcy kibiców i pewnie o jakieś kilkaset tysięcy złotych więcej w kasie klubu...tak trudno to urwa zrozumieć ? I nie mówię tu o tym sezonie, ale już w kontekście przyszłego sezonu.
Pewne jest również to, że rozróby na stadionie nie pomogą w znalezieniu potencjalnego inwestora.
Jakby im tak zależało na kasie to dali by żydkom więcej biletów i otwarli sektor G2.
" szukający guza i rozróby troglodyci" już dawno mają bilety i zamknięty sektor G2 ich nie zniechęci. W ogóle co ma piernik do wiatraka?

Weź już przestań z tym inwestorem bo zaczyna to pomału brzmieć równie wiarygodnie jak za poprzedniego zarządu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując