Armin napisał(a):

Podobno klub nie zgodził się na udostępnienie dodatkowych 500 biletów dla gości. Sektor na 2000 i tak trzeba odciąć a będzie ich tam tylko 1550.
Pieniądze leżały na ulicy - około 20 tysięcy złotych - no cóż Wisła klub chyba bogaty ostatnio się chyba zrobił, takie grosze brać ...
|
a ile kosztuje dodatkowa ochrona dla tych 5 stówek?
bilet dla zydow jest po 4 dyszki?