Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.03.2019, 13:02
Armin napisał(a):Wyświetl post
Podobno klub nie zgodził się na udostępnienie dodatkowych 500 biletów dla gości. Sektor na 2000 i tak trzeba odciąć a będzie ich tam tylko 1550.
Pieniądze leżały na ulicy - około 20 tysięcy złotych - no cóż Wisła klub chyba bogaty ostatnio się chyba zrobił, takie grosze brać ...
a ile kosztuje dodatkowa ochrona dla tych 5 stówek?
bilet dla zydow jest po 4 dyszki?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując