Levis88 napisał(a):

|
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...
|
Otwarcie G2 albo 500 więcej żydków bardzo by temu bezpieczeństwu zagroziło.
Nie mogę takich bredni słuchać. Co za pie.rdo.lenie.