Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 13.03.2019, 12:46
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...
Otwarcie G2 albo 500 więcej żydków bardzo by temu bezpieczeństwu zagroziło.

Nie mogę takich bredni słuchać. Co za pie.rdo.lenie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując