Chyba ktoś oszalał jeśli myśli, że nagle Stolarczyk zmieni bramkarza na taki mecz. Kiedy Buchalik ostatnio grał?
nero napisał(a):

|
są jeszcze jakieś bilety? bo strona pokazuje mi 0 wolnych na C i wszystkich sektorach.
|
Nie ma. Zostały tylko karnety na E. Czynione są starania żeby otworzyć G2.