|
Nie zmieniałbym nic w zwycięskim składzie z Kielc...
Lis nie jest wybitnym bramkarzem ale nie uważam aby zawalił którąś z bramek w Kielcach... poza tym to on jest w rytmie meczowym a nie Buchalik...
Tak czy siak jestem pod wielkim wrażeniem TRENERA Stolarczyka... Kolejny mecz w tym sezonie, w którym jego drużyna potrafi w pięknym stylu odwrócić losy meczu mając takich, a nie innych zawodników! Po prostu BRAWO!
|