Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 12.03.2019, 17:55
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
mój skład na Cracovię:


Lis

Burliga-Sadlok-Wasilewski-Pietrzak
Błaszczykowski-Savicevic-Basha-Peszko
Kolar
Drzazga


i JJJBG!!!
Za Lisa bym dal Buchalika, za Peszke Wojtkowskiego, za Kolara (?), moze nowego murzyna jako element zaskoczenia ? , osobiscie zawsze uwazalem ze takie smieszne pilkarsko ligi jak nasza to oiwinny grac klasycznym ustawiniem 442, ....Peszko jako dzoker na koncowke, bo moze mu jakis zryw wyjdzie, on juz nie ma sily i kondycji ( nigdy duzo nie mial ) na 90 minut, a i mozliwosc czerwonej kartki jest ddduuuuzzaaa
Odpowiedz cytując