Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 12.03.2019, 13:51
Niedługo się okaże że Kapka przy Kuźbie jest krystalicznie czysty (żart).

Swoją drogą biorąc pod uwagę wszystkie patalogie ostatnich dwóch lat, wydawało się że "incydent" z Feio już nic nie przebije.
Bicie pracowników, opluwanie, działanie w interesie innych podmiotów... tylko Głowacki do tego wszystkiego nie pasował i zapewne z chęcią zajmie się w końcu akademią.

Zmiany muszą przyjść, muszą się pojawić nowe osoby czyste i nie uwikłane w dziwne układy. Tym bardziej, że nie tylko za 3 miesiące jest nowe okno transferowe, ale trzeba też pomyśleć o utrzymaniu obecnej kadry.
Odpowiedz cytując