Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.03.2019, 13:34
Zastanawiam się czy klub panuje nad dystrybucją/rezerwacjami bonów/karnetami udostępnianiem sektorów.
Z jednej strony według strony biletowej zostały tylko bilety na C, z drugiej klub nie pokusił się o absolutnie żaden komunikat.

Zdecydowanie brakuje komunikatów z klubu typu:
Na derby zostało X biletów.
Na sektory XYZ można kupić jeszcze TYLKO karnety.

Mamy sprzedanych XXXXX biletów+karnetów.

O to że będzie komplet sprzedanych miejsc(odejmując bufor) można być niemalże pewnym. Natomiast w interesie klubu jest przejrzysta sprzedaż i dystrybucja dla kibiców.
Odpowiedz cytując