Barti napisał(a):

Kibice sąsiadki potrafią też wymyślić trafione w 10-tkę hasło. Mnie najbardziej podoba się "walczyć jak Sparta...".
Otóż Spartanie faktycznie walczyli zaciekle i do samego końca. Działo się tak dlatego, że tworzyli związki homoseksualne i jeden za drugiego oddawał życie. Dlatego nasza przyśpiewka "było ich sześciu...", ma naprawdę głęboki sens...
Auuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! (to też dobre)
|
W samo sedno
A poważnie - nie będzie to łatwy mecz dla nas choćby dlatego ze Probierz grał z nami 3 razy i 3 razy dostał bęcki i będzie szukał rewanżu za te upokorzenia których doświadczył.
Mam nadzieję, że choćby skromnie ale wygramy i podtrzymamy naszą serię