Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.03.2019, 12:58
Dobrze Czerepach, że Cię nie poniosło z jakąś wyszukaną nazwą tematu .

Jeśli wygramy to mam gdzieś następne porażki do końca sezonu.
Czekam na czwarte z rzędu upokorzenie ladacznicy - ostatnio to wychodzi bombowo
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 12.03.2019 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując