Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
12
12.03.2019, 12:58
Dobrze Czerepach, że Cię nie poniosło z jakąś wyszukaną nazwą tematu
.
Jeśli wygramy to mam gdzieś następne porażki do końca sezonu.
Czekam na czwarte z rzędu upokorzenie ladacznicy - ostatnio to wychodzi bombowo
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 12.03.2019 o godz. 13:01.
Gunner1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gunner1906
Znajdź inne posty napisane przez Gunner1906