Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6228
Stary 11.03.2019, 21:49
Nie rozumiem. Skoro mial taki zapis w umowie z klubem to co w tym zlego? Przeciez my jeszcze za to zaplacimy duzo wiecej jesli pojdzie z tym do sądu...
Odpowiedz cytując