Cytat:
|
Na mocy tego zapisu z transferów wychodzących z klubu byłemu już szefowi klubowego skautingu, który poza nim notabene tworzyła jedna osoba, należał się jednocyfrowy procent od zysku dla klubu.
|
Cytat:
|
Jak nie trudno się domyślić po transferze Kostala i Imaza (~650 tyś. euro) upomniał się o swoją formalnie należną dolę. Jak ustaliłem, z zupełną premedytacją o zapisie poinformował dopiero 28 lutego, czyli ostatniego dnia okienka transferowego. Władze klubu mają poważny zgryz. W obecnej sytuacji klubu nie wyobrażają sobie, żeby dodatkowo wynagradzać pracownika, który na dobrą sprawę z transferami Kostala i Imaza nie miał za wiele wspólnego.
|
Cytat:
Byłemu już skautowi klubu (docierają stanowcze głosy, że w klubie nie wyobrażają sobie dalszej współpracy) nie spodobały się także wymagania, jakie względem niego stawiają nowe władze. Nadal chciałby pracować "na luzie" bez rzetelnego raportowania obserwacji i wyjazdów. Tych wyjazdów i pobieranych delegacji za poprzednich władz miało być bardzo wiele, niezbyt wiele jest natomiast dokładnych raportów i dokumentacji, większość stanowią wymieszane notatki.
https://zagranie.com/janekx89-nurt-z...a-wiosne-jagi/
|
Ładne kwiatki wychodzą... Niektórzy pisali, że wyrzucają Wiślaka ... jak tak można !?

$$$