Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Ja wogle dopiero z tej dyskusji się dowiedziałem , że poczciwy "Pan Sławek" nie jest żadnym poczciwcem , a działaczem futbolowym (z Radomiaka) w tej sytuacji średnio etyczne że robi za bezstronnego dobrodusnego eksperta, niech sie lepiej zajmie swoja w takim razie dzialałnością , a do kontrowersji dadzą jakiegoś młodego obiektywnego człowieka
|
Pff, żadna nowość. Dodam, że w owym Radomiaku działa wspólnie z byłym sędzią piłkarskim, któremu prokuratura przedstawiła zarzuty korupcji i byl zatrzymywany przez CBA...