Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2019, 19:21
Pamiętacie na jesień, jak w Białymstoku nie odgwizdali faulu na Zdenku, gdy składał się do strzału, zawodnik Jagi włożył nogę, Ondrasek kopnął w jego podeszwę - w konsekwencji tracimy piłkę, idzie kontra i tracimy bramkę.

Co tam wtedy Pan Sławek mówił?

Odpowiedz cytując