Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 11.03.2019, 17:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No tak.
I znowu w 30 kolejce będzie ta nieszczęsna multiliga i oczywiście Wisła w żadnej transmisji się nie zmieści.

Zazwyczaj pokazują bodajże 4 mecze na żywo, a tym wypadku wydaje mi się, że jeśli Wisła i Zagłębie będą miały szansę na ósemkę, to po prostu musieć będą uruchomić 5 kanałów, bo ciężko by było wybrać mecz, z którego by mieli zrezygnować. Chociaż wszystkie mecze będą pewnie na canalplussport.pl
Odpowiedz cytując