FraMat napisał(a):

No tak.
I znowu w 30 kolejce będzie ta nieszczęsna multiliga i oczywiście Wisła w żadnej transmisji się nie zmieści.
|
Zazwyczaj pokazują bodajże 4 mecze na żywo, a tym wypadku wydaje mi się, że jeśli Wisła i Zagłębie będą miały szansę na ósemkę, to po prostu musieć będą uruchomić 5 kanałów, bo ciężko by było wybrać mecz, z którego by mieli zrezygnować. Chociaż wszystkie mecze będą pewnie na canalplussport.pl
