Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 11.03.2019, 15:30
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Najtrudniejszy terminarz mamy my i my startujemy ze zdecydowanie najgorszej pozycji
Warto to zauważyć, choć wielu myśli mocno życzeniowo.

Drużyny wg mnie z największymi szansami na awans
Jagiellonia ma najwiekszą przewagę i przynajmniej w dwóch spotkaniach wywalczy komplet - pewny awans.
Lech nawet w tak beznadziejnej formie... ma u siebie i Pogoń i Górnika.
Zagłębie ma teoretycznie najłatwiejszy terminarz i gdyby utrzymało formę to może wygrać kolejne 4 mecze z rzędu.
Pogoń - mecz z Zagłębiem zaburzył całkowicie obraz tej drużyny z "pewnie" idącej po awans muszą sporo drżeć
Cracovia - nawet jak przegrają z nami derby będą ten jeden punkt przed.
My - najgorszy terminarz ale może przyszła i forma strzelecka? derby meczem prawdy i wyszarpać później choć punkt z Legią.
Korona - w tej formie bye bye

Reasumując wydaje mi się że między Pogonią/cracovią i nami rozegra się decydująca walka o ostatnie 2 miejsca. Korona odpadnie z wyścigu przed ostatnią kolejką. Po cichu liczę że Zagłębie zapewni sobie awans wcześniej (najlepszy terminarz) i mecz z nami nie będzie meczem o życie dla obu drużyn.

Na dziś wg mnie 43 punkty to będzie za mało na awans. Choć pewnie pepe to wyśmieje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.03.2019 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując