rasel1906 napisał(a):

|
Najtrudniejszy terminarz mamy my i my startujemy ze zdecydowanie najgorszej pozycji
|
Warto to zauważyć, choć wielu myśli mocno życzeniowo.
Drużyny wg mnie z największymi szansami na awans
Jagiellonia ma najwiekszą przewagę i przynajmniej w dwóch spotkaniach wywalczy komplet - pewny awans.
Lech nawet w tak beznadziejnej formie... ma u siebie i Pogoń i Górnika.
Zagłębie ma teoretycznie najłatwiejszy terminarz i gdyby utrzymało formę to może wygrać kolejne 4 mecze z rzędu.
Pogoń - mecz z Zagłębiem zaburzył całkowicie obraz tej drużyny z "pewnie" idącej po awans muszą sporo drżeć
Cracovia - nawet jak przegrają z nami derby będą ten jeden punkt przed.
My - najgorszy terminarz ale może przyszła i forma strzelecka? derby meczem prawdy i wyszarpać później choć punkt z Legią.
Korona - w tej formie bye bye
Reasumując wydaje mi się że między Pogonią/cracovią i nami rozegra się decydująca walka o ostatnie 2 miejsca. Korona odpadnie z wyścigu przed ostatnią kolejką. Po cichu liczę że Zagłębie zapewni sobie awans wcześniej (najlepszy terminarz) i mecz z nami nie będzie meczem o życie dla obu drużyn.
Na dziś wg mnie 43 punkty to będzie za mało na awans. Choć pewnie pepe to wyśmieje.